ÁRU ELŐKÉSZÍTŐ / ÁRU ÖSSZEKÉSZÍTŐ kollégát keresünk 3. kerületi telephelyünkre, 8 órás munkakörbe

FELADATOK:
- Árukezelés és minőség-ellenőrzés az előírt minőségi módon
- A varrodával/gyártással való folyamatos egyeztetés, együttműködés, gyártási határidők, listák folyamatos figyelése/felügyelete
- Áruk és kellékek tárolás, mozgatása a raktárban
- Áru összekészítése, hajtogatása, kellékezése - leltározása
- Visszáru kezelés
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Raktár/munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása

ELVÁRÁSAINK:
- Önállóan tudod a munkádat végezni, de ugyanakkor jól tudsz csapatban dolgozni
- A stílus -és szépségérzéked a lételemed, szeretsz ruhákat hajtogatni!
- Magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel
- Precíz/pontos a munkavégzésed
- Elengedhetetlen számodra a rend és tisztaság, és ezt permanensen fenntartod
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
- Dinamikus, pro aktív a hozzáállásod

ELŐNY:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

- Stabil, hosszútávú munkahely
- Részese lehetsz egy 13 éve dinamikusan fejlődő magyar designer ruhamárka jelenének és jövőjének
- Kedves, nyitott és együttműködő csapat, megbecsülés
- Az elvárásoknak megfelelő fizetés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a kisss@nonplusz.hu mailcímre várjuk.

A potenciális jelentkezőknek emailen jelzünk vissza a személyes interjú időpontjáról, a jelentkezést követő két héten belül.