NEMZETKÖZI LOGISZTIKAI / WEBSHOP ÜGYINTÉZŐ kollégát keresünk 12. kerületi telephelyünkre, 8 órás munkakörbe

FELADATOK:
- A beérkezett webshopos rendelések feldolgozása, csomagolása az előírt minőségi módon
- A rendelésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
- Készletlisták, adatbázisok, napi jelentések, leltár kezelése
- Napi kapcsolattartás, együttműködés a nemzetközi partner ügyfélszolgálattal
- Visszáru kezelés
- Raktár/munkakörnyezet folyamatos tisztán tartása

ELVÁRÁSAINK:
- Önállóan tudod a munkádat végezni, de ugyanakkor jól tudsz csapatban dolgozni
- Magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel
- A stílus -és szépségérzéked a lételemed, szeretsz csomagolni
- Precíz/pontos a munkavégzésed
- Elengedhetetlen számodra a rend és tisztaság, és ezt permanensen fenntartod
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
- Dinamikus, pro aktiv a hozzáállásod
- Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban egyaránt

ELŐNY:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
- Stabil, hosszútávú munkahely
- Részese lehetsz egy 13 éve dinamikusan fejlődő magyar designer ruhamárka jelenének és jövőjének
- Kedves, nyitott és együttműködő csapat, megbecsülés
- Az elvárásoknak megfelelő fizetés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a kisss@nonplusz.hu mailcímre várjuk.

A potenciális jelentkezőknek emailen jelzünk vissza a személyes interjú időpontjáról, a jelentkezést követő két héten belül.